جهاد دانشگاهی مرکز بیجار

سومین جشنواره استانی تئاترماه_وتار در پردیس سینما آزادی بیجار با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 سومین جشنواره استانی تئاتر ماه_وتار با رعایت شرایط و محدودیت های کرونایی روز شنبه به کار خود پایان داد.

  بر اساس اعلام دبیر جشنواره، با وجود شرایط کرونایی در مجموع ۱۸ اثر به دبیرخانه جهت بازبینی ارسال شد که از این تعداد ۷ اثر به مرحله نهایی راه یافت.  این آثار توسط هیئت داوران متشکل از هنرمندان کشوری، فرهاد قائمیان، حمیدرضا نعیمی و نادر برهانی مرند به صورت زنده مورد داوری قرار گرفتند.

  گفتنی است پس از قرائت بیانیه نفرات برتر توسط هیئت داوران معرفی و با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی مورد تجلیل قرار گرفتند.

بر این اساس در بخش طراحی لباس “منا زارعی” برای نمایش “یک شب مهتاب”، تندیس جشنواره را به خود اختصاص داد.  جایزه سوم بازیگری مرد به “احمد سنگین آبادی” برای نمایش “یک شب مهتاب”، جایزه و تندیس جشنواره ی دوم بازیگری مرد به “سعدی حسینی” برای نمایش “کسوف” و جایزه، لوح تقدیر و تندیس جشنواره اول بازیگری مرد به “زاهد زندی” برای نمایش “تمام که نمی شود ولی تمام”، رسید.

  در بخش بهترین بازیگری زن عناوین اول تا سوم  به ترتیب به “مریم مقصودی” بخاطر نمایش “تمام که نمی شود ولی تمام”، “کیمیا مولودی” برای نمایش “دوژم” و “منیرالسادات قاضی زاده” بخاطر نمایش “ماهی ها فراموش نمی کنند”، اختصاص یافت.

در بخش نمایشنامه نویسی جایزه سوم به نمایش “یک شب مهتاب” “عادل گنجی”، جایزه و لوح تقدیر دوم به “باقر سروش” برای نمایش “مادرم در برفک تلویزیون یخ زد” و جایزه و تندیس جشنواره اول به “اکبرصادقی” بخاطر نمایش “تمام که نمی شود ولی تمام”، تقدیم شد.

نمایش “تمام که نمی شود ولی تمام” نیز به عنوان اثر برگزیده سومین جشنواره استانی تئاتر ماه_وتار مورد تقدیر قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست